Üretim Promosyon 2018-05-21T14:06:05+00:00

Üretim Promosyon

Neco, tüm başarılı operasyonların, üretimden güç aldığına inanır. Dağıtıcılıktaki başarısını üretime de aktarmış olan Neco Toys 2007 yılında İstanbul’da 1500 metrekarelik kendi üretim tesisini hizmete soktu.

Pelüş ürün gruplarında, Türkiye üretimi ile hızlı çözümler sunabilen Neco Toys; tüm oyuncak gruplarında, dünyanın önde gelen üreticilerinden oluşan zengin bir üretici ağını da yönetmekte.

Neco Toys, üretim ve tasarımdaki gücü ile promosyon ürünlerinde de fark yaratıyor.

Promosyon Üretiminde Uzmanlık

Oyuncak sektörünün ‘oyun kurucusu’ Neco Toys, dünyadaki öncü üreticiler konusundaki güçlü bağlantıları ve deneyimi ile pelüş karakterlerden, plastik figürlere promosyon ürünlerinin üretiminde üst nitelikte hizmet veriyor.

Üreticiler ve üretim süreçlerine hakimiyeti sayesinde Neco Toys, daha makul fiyatlara çok daha yüksek kaliteli promosyon çalışmaları ortaya koyabilmektedir.

Promosyonda Kalite Farkı

Neco Toys, bugüne kadarki tüm promosyon çalışmalarında, malzemelerin seçimi; işçilikteki özen; detaylardaki incelikle, alışılmışın çok üzerinde bir kalite çizgisinde ürün sunmaktadır.

Karakter Tasarımı / Yaratıcı Ürün Önerileri

Neco, üretim kabiliyeti kadar ezberin dışında düşünüp yaratıcı yaklaşımlar sunabilmekten de kıvanç duyar. Akılda kalacak, fayda sunacak farklı promosyon önerileri ve firmalar için görsel karakterler oluşturacak ekipleri ile Neco Toys, promosyon konusunda da bütünleşik hizmet sunuyor.