Neco’ya Dair 2018-02-08T10:18:33+00:00

Hikayemiz

Necotoys Merkez Bina

Oyun Kurucu

1997 yılında Neco Şirketler Grubu’nun birikimi ile yola çıkan Neco Toys, o zaman için niş bir pazar olan kostüm grubunda, Avrupa’nın önde gelen firmalarının temsilcilikleri ile oyuna girdi.
Günü kurtararak değil, yarını kurarak çalışan Neco Toys, 2000lerden itibaren Türkiye oyuncak piyasasındaki açıkları görerek dünyaca ünlü markaları Türk tüketicisi ile buluşturmaya başladı. Artık, kaliteli hammaddelerle üretilmiş, farklı yaş gruplarını kapsayabilen, nitelikli ürünlerin, Türkiye’ye girişi için en önemli adreslerden biri Neco Toys olmuştu. Çocuğun dünyasına kazandırılan çeşitlilik; yetişkinlerin hobi, koleksiyon grupları ile ezberleri bozmaya başladı.

Dünyanın önde gelen markalarının temsilcilikleri, güçlü lisanslarla desteklendi, perakende ve üretim tesisleri ile sektöre çok farklı noktalardan hizmet verilen bir yapı ortaya çıktı.

Bugün artık Neco Toys, sektörü takip etmek yerine sektöre yön veren; kanaat önderliği yapan bir konumda hizmet veriyor.

Her gün gelişiyor; oyununu geliştiriyor…

Kaliteye Tutkun

İnsanlar gibi kurumların da ayrıcı özellikleri var. Neco Toys denince ilk akla gelen; kalite… Ürün içeriklerinden, iş yapış prensiplerine varana kadar iş örgüsünün her aşamasında ödün verilmeyen olgu; kalite…

Her zaman ufkun ötesine bakarak, ezberin dışına çıkmaktan korkmadan, her adımı kalite ile atmak; işte bu Neco Toys’un yürüyüşü! Ayak izlerini takip edenleri de öteye taşıyan, yön veren adımlar…

Üretken

Türkiye’de etkin bir şekilde varlık göstermek isteyen firmalar için A kalitede bir ‘distribütörlük’ yapısı kurmuş olsa da iletkenlik Neco Toys için yeterli değil. İleri vizyon ve sağlam birikimi ile Neco Toys, üretkenliğin gücünün farklında. Üretmeyen tüm organizmaların belli bir noktada tıkandığının farklında olan Neco, ….. yılında İstanbul’daki fabrikasını devreye sokarak pelüş grubunda kendi markalarını üretmeye başladı. Neco Toys, ayrıca tüm oyuncak ürün grupları için, dünyanın her yerinde, ürün yaptırabilecek hakimiyete ulaşmıştır.